deklracja_do_I_Komunii_Świętej.jpg

święcenia_kapłańskie.jpg

Rekolekcje_wielkopostne_2024.jpg

 Święta Zmartwychwstania Pańskiego budzą głęboką wdzięczność wobec Boskiego Zbawiciela za Jego bolesną mękę, śmierć i zmartwychwstanie, otwierające nam bramy wiecznego zbawienia. Z okazji Świat Drodzy Parafianie, Goście przyjmijcie

najserdeczniejsze życzene0241034-f984-45de-a453-463925ebf1d4.jpgia:

 

 

 

Niech radosna wieść o Zmartwychwstaniu Pana Jezusa opromienia Wasze życie miłością i pokojem. Niech Chrystus, który pokonał śmierć, obdarzy zdrowiem oraz sprawi, by każdy dzień przepełniony był radosnym blaskiem niezniszczalnego życia wiecznego, a Maryja Pani Anielska niech wyprasza u Zwycięskiego Syna moc i wytrwanie w przeciwnościach. Szczęść Boże!

Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przy parafii św. Pawła Ap. informuje, że pierwsza w tym roku edycja akcji „Makulatura na misje”, odbędzie się w sobotę 16 marca 2024 r przy kościele św. Pawła Apostoła w Bochni.

Kontener na makulaturę będzie ustawiony w godz. 7.00 -16.00.

Z najnowszych informacji od s. Kolbeny, koordynatorki budowy Centrum Dziecka, dowiadujemy się, że do przedszkola i szkoły w tym roku  uczęszcza 300 dzieci. Część pomieszczeń na klasy lekcyjne, dalej jest przedzielone płytą, żeby mogły się uczyć dwie klasy. Trwają prace przy wykończeniu następnych sal, ale z powodu braku środków idą dość wolno.

Dlatego zapraszamy, wszystkich ludzi dobrej woli i o wrażliwym sercu do przyniesienia zużytego papieru, kartonu.

Istnieje też możliwość wcześniejszego (od 04.03.2024) dostarczenia makulatury do bazy firmy recyklingowej EKOMBUD, znajdującej się teraz przy ul. KRZYŻANOWICKIEJ 68 (przedłużenie ul. Wygoda) od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 14.00.

Kartkę z potwierdzeniem oddania makulatury można przekazać do kancelarii parafialnej przy parafii św. Pawła Ap. lub organizatorom akcji: „Makulatura na Misje” w dniu zbiórki.

Każdy przekazany przez nas kilogram makulatury pomoże wykończyć i wyposażyć w niezbędny sprzęt następne sale lekcyjne w powstającym Centrum Dziecka w bardzo biednej dzielnicy Cariere w Yaounde stolicy Kamerunu.

Pomóżmy dzieciom ulicy.

Maria Ślusarz

Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przy parafii św. Pawła Ap. w Bochni.